Управлінням власної безпеки фіскальної служби Донеччини

 
Добавлено: 2015-12-16 17:17:58 Новости Бизнес и Финансы
Управлінням власної безпеки фіскальної служби Донеччини проведено майже 930 антикорупційних заходів
 

Співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області  за січень-листопад 2015 року проведено 64 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 41 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 12 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки, звільнено 1 працівника.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – листопад 2015 року проведено 929 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом січня – листопада 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 17 матеріалів було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 365 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 1462 перевірки кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 8-ми кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты