1,6 мільйони сплатили власники нерухомості Мангушського та Нікольського районів

 
Добавлено: 2018-05-02 15:24:50 Новости Бизнес и Финансы
Майже 1,6 мільйони гривень сплатили власники нерухомості Мангушського та Нікольського районів
 

Упродовж січня-квітня 2018 року платники Мангуської ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів майже 1,6 мільйони гривень податку на нерухоме майно. Надходження на 0,4 мільйона перевищують рівень минулого року.

Із загальної суми 1,2 мільйона – внесок власників нерухомості Мангушського району, 0,4 тисяч – Нікольського району.

«Суб'єкти декларування – юридичні особи самостійно визначають суму податку на нерухоме майно та перераховують її до бюджету. Щодо фізичних осіб, то податкове зобов’язання їм визначають органи фіскальної служби, та до 1 липня надсилають повідомлення про сплату податку» - повідомив в.о. начальника Мангуської ОДПІ О.В. Курочкін .

Громадяни можуть провести звірку з органами ДФС стосовно об'єктів нерухомості та їх площ для правильного нарахування суми податку. Для цього їм потрібно завітати до Центрів обслуговування платників та перевірити наявну в інформацію, – нагадав Олександр Валерійович.

Сплачувати податок на нерухоме майно зобов'язані фізичні особи, які мають у власності квартири, житлова площа яких перевищує 60 кв. метрів і будинки площею більше 120 кв. метрів. У випадку наявності об'єктів нерухомого майна різних типів, податок нараховується за площу, що перевищує 180 кв. метрів.

Разом із тим, громадяни, які володіють квартирою загальною площею понад 300 кв. метрів або будинком більше за 500 кв. метрів, додатково сплачують 25 тисяч гривень за кожен об'єкт.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты